skyrim indir - The Elder Scrolls V: Skyrim Torrent indir

The Elder Scrolls V: Skyrim Torrent indir

The Elder Scrolls V: Skyrim Torrent indir

Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen oyun serbest dünya aksiyon türünde yer almaktadır. Kasım 2011’de Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülmüştür. Oyunun konusu ejderha tanrısı olarak dünyayı yok edeceğine inanılan Alduin isimli bir ejderi öldürmeyi konu almaktadır. Oyun eleştirmenler tarafından çok beğenilmiş olup piyasaya çıktığından itibaren ki 48 saat içinde üç buçuk milyondan fazla satarak oldukça iyi bir hasılat elde etmiştir. Oyuncu ister at üstünde isterse yürüyerek gezegeni rahatça dolaşabilir. Görevler NPC tarafından ya da Radyant hikaye sistemi ile verilir. Bu sistem oyuncunun yaptığı tüm seçimleri kaydederek ileriki aşamalarda oyunun bazı görevlerinde değişikliğe gider. Oyuncu isterse NPC’lerden bazı isteklerde bulunabilir ve bazı özelliklerin geliştirilmesini isteyebilir. Oyun oldukça dinamik olup sınırsız görev yapma imkanı sunmaktadır. İyi oyunlar..

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

skyrim special edition full torrent - The Elder Scrolls V: Skyrim Torrent indir skyrim special edition torrent indir - The Elder Scrolls V: Skyrim Torrent indir skyrim special edition full indir - The Elder Scrolls V: Skyrim Torrent indir skyrim special edition indir - The Elder Scrolls V: Skyrim Torrent indir skyrim special edition - The Elder Scrolls V: Skyrim Torrent indir

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Windows 7/Vista/XP PC (32 ya da 64 bit)
İşlemci: Dört çekirdekli Intel ya da AMD işlemci
Bellek: 4GB RAM veya daha fazlası
Sabit Disk Alanı: 6GB boş HDD alanı
Grafik kartı: DirectX 9.0c uyumlu NVIDIA ya da AMD ATI ekran kartı, 1GB ekran kartı belleği, Nvidia GeForce GTX 260 veya daha üzeri, örneğin GTX550Ti; ATI Radeon 4890 veya üzeri modeller.
Ses çipi: DirectX uyumlu ses çipi

OYNANIŞ VİDEOSU

OYUN HAKKINDA

Platform: PC
Tür: Aksiyon, Macera, Açık Dünya
Çıkış Tarihi:  11 Kasım 2011
Sürüm: Razor1911
Boyut:  5.1 GB
Kaynak: Zamunda

Torrent indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir