TorrentAmca.Com | Torrent Film ve Dizi İndirme Platformu

Orjinalini görmek için tıklayınız: TorrentAmca VİP Üyelik Ayrıcalıklarından Yararlanmak İçin Buraya!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Torrentamca Kullanıcıları,

Sizlere bugün ki haberim "TorrentAmca.com" sitesinin VİP üyelik avantajlarından bahsetmektir. Çoğunuzun bildiği üzere "TorrentAmca.com" sitesinde o saçma sapan reklamlardan kullanmadık kullanmayacağız. Ama herkesin bir geliri olmak zorunda biz de hem size hemde bize yararlı bir yol bulduk bu yüzden de "VİP" üyelik bölümü açmaya karar verdik umarım hayırlı olur. Şimdi gelelim VİP üyelerin ayrıcalıklarına, şöyle biraz açıklayayım; 

1) VİP üye olduğunuz taktirde Filmleri Full HD 1080p ve HD 720p olarak indirme seçeneklerine sahip olacaksınız.
2) Gün içerisinde yayınlanan dizilerin çoğu en geç 10 saat içerisinde Vip üyelere sunulacaktır.
3) Daha piyasaya yeni çıkmış ve hiç bir yerde bulunmayan filmleri bu bölümde rahatlıkla bulacaksınız.

4) Sevdiğiniz izlemek istediğiniz filmleri VİP Bölümündeki istek forumuna açtığınız taktirde direk ilgilenecekler.

5) Size özel kullanıcı adınızın rengi değişecek ve daha fazla yetkilere sahip olacaksınız.

6) Bazı kategorilerde konu açıp forumda yanlış açılan veya doğru olmayan şeylere müdahale edebilme yetkisi verilecek.

7) Sadece VİP üyelerin girebildiği bölümde konu açıp yorum yazabileceksiniz.

8) Hoş sohbetlerin olacağı aile gibi bir birbirinizle muhabbet edebileceğiniz bir sohbet bölümü olacaktır.

9) TorrentAmca.com sitesine destek vermiş olursunuz.

10) Sorunlarınızda özel yardım ve destek alabilirsiniz.

Yakında sitede bulunacak olan avantajlardan da yararlanacaksanız daha bir çok neden var anlayacağınız. Benden bu kadar umarım anlamışsınızdır. İyi günler dilerim..

[VİP] Üyelik ücretleri aşağıda belirtildiği üzeredir kampanya kapsamında şimdilik bu fiyatlar makul görüldü almak isteyen, istemeyen herkese teşekkürler.

VİP ÜYELİK ÜCRETİ: Sadece 20 TL'dir. FİYAT YILLIK OLARAK BELİRLENMİŞTİR. 
resim

Ödeme Seçenekleri

TR85 0011 1000 0000 0063 3144 67

ENPARA / EMRE DÖNER 

Bankadan EFT/Havale gönderimi yapabilirsiniz. Açıklama kısmına: '' Forumda ki kullanıcı adınızı yazarsanız forumda ki üyeliğiniz anında yükseltilecektir. '' 
samet abi şimdi havale yapıyorum umarım 10 gün geçsede vatanım sensini indirebiliriz artık Smile bu arada bu vip sayfasını anasayfaya koyarsan daha kolay olur burda çok arada kalmış bu arada bende sana ykb havale yapıcam eft yapamam hesap numarasını verirmisin yada ibanın sonundaki rakamlar hesap numarasımı acaba bi deneyem

yaptım abicim bizimde çorbada tuzumuz olsun az milliyetçi olun beleşçi değil Smile) saygılar iyi günler
Yaptığınız güzel yorum icin tesekkur ederim emin olun hiç bir konuda sitemizde mağdur kalmazsiniz üyeliğiniz hayırlı olsun.
VİP üye olmak istiyorum ama fiyat 20 tlmi birde hangi banka ibanı üsteki yatırdıktan sonra nsl iletişime geçicem aydınlatırsanız sevinirim..